Laboratorium Medyczne – O Laboratorium


Laboratorium Medyczne KMS posiada wykwalifikowany zespół specjalistów dbający o najwyższą jakość badań oraz obsługę klienta.
Obecnie jesteśmy jedynym Laboratorium Medycznym na Śląsku, które uzyskało akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018/02 w zakresie diagnostyki genetycznej i serologicznej wirusa SARS-CoV-2. Szczegółowy zakres akredytacji na stronie – PCA.
W budynku Kardio-Med Silesia znajdują się pomieszczenia ze stale utrzymywanym podciśnieniem, co ogranicza do minimum ryzyko niekontrolowanego rozprzestrzenienia się materiału zakaźnego oraz gwarantuje odpowiedni stopień bezpieczeństwa osobom wykonującym badania. Wykrywanie obecności wirusa SARS-CoV-2 przebiega pod komorami laminarymi klasy BSL-II i jest wykonywane przez doświadczony personel wyposażony w środki ochrony indywidualnej. Testy, których zasada opiera się na reakcji PCR w czasie rzeczywistym (RT-PCR) wykonywane są na zwalidowanej do tego typu oznaczeń aparaturze.

Szukasz miejsca, w którym sprawnie wykonasz test na koronawirusa w Zabrzu?
Chcesz sprawdzić czy jesteś zarażony wirusem SARS-CoV-2?
Planujesz wyjazd za granicę?
Potrzebujesz zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na koronawirusa?
Chcesz dowiedzieć się, czy infekcję COVID-19 masz już za sobą?

W ofercie badań laboratorium dostępne są badania umożliwiające kompleksową diagnostykę w kierunku zakażeń wirusa SARS-CoV-2:

Więcej o badaniach…    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.