Śląski Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia z Certyfikatem „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”

20 grudnia 2022 / godz. 14:23

19 grudnia 2022 roku w malowniczym Dworku Białoprądnickim w Krakowie miała miejsce Gala Finałowa Konkursu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”. Konkurs miał na celu wyłonienie najlepszych placówek z branży medycznej wyróżniających się m.in. wysoką jakością świadczeń, innowacyjnym podejściem do zarządzenia oraz inwestowaniem w nowoczesne technologie, wyposażenia i zasoby lokalowe.

Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia został wyróżniony za szereg działań podejmowanych w roku 2022 nakierowanych na najwyższą jakość w obszarze świadczeń medycznych i badań diagnostyczno-naukowych przeprowadzanych przez Laboratorium Medyczne Kardio-Med Silesia; wdrożenie w Jednostce systemu zarządzania jakości zgodnego z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 wraz uzyskanie stosownego certyfikatu Polskiego Centrum Akredytacji (PCA); wdrażanie i wykorzystywanie w bieżącej pracy innowacyjnych rozwiązań oraz za przygotowane i opublikowane publikacje naukowe z obszaru medycyny i ochrony zdrowia.

Oprócz Certyfikatu, Prezes Zarządu Adam Konka odebrał statuetkę „Grand Quality” jako wyróżnienie za najwyższą liczbę punktów rankingowych przyznanych w Konkursie „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.