Kolejny kurs z „Postępowania z pacjentem niewydolnym oddechowo, ze szczególnym uwzględnieniem chorych na COVID-19” za nami.

14 lipca 2021 / godz. 11:56

W dn. 13.07.2021 odbył się kolejny kurs dla lekarzy niebędących anestezjologami, przygotowujący do obsługi respiratora i postępowania z pacjentem niewydolnym oddechowo. Projekt pt. „Kursy umiejętności dla lekarzy i lekarzy rezydentów oparte o Evidence Based Medicine” jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 5.4. dzięki czemu uczestnictwo jest bezpłatne.

Cykl kursów odbywa się pod patronatem Śląskiej Izby Lekarskiej oraz Ministerstwa Zdrowia.

Zapisy na kolejne, powakacyjne edycje już trwają.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie: https://kmptm.pl/power5-4-kursy/    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.