Światowy Dzień Chorego

11 lutego 2021 / godz. 13:30

Szanowni Państwo,

W związku przypadającym na dzień dzisiejszy Światowym Dniem Chorego oraz licznymi zapytaniami Naszych Pacjentów postanowiliśmy od dnia 11.02.2021 r. o ponownym otwarciu Zespołu Poradni Specjalistycznych KMS. Już od dzisiaj możecie się Państwo zapisywać na konsultacje: specjalistów chorób wewnętrznych, kardiologii dzieci i młodzieży, kardiologii młodych dorosłych i kardiologii dorosłych.

Jak Państwo wiecie nasz Ośrodek od 30.03.2020 r. specjalizuje się w tematyce diagnostyki koronawirusa SARS-CoV-2. W ŚPTM Kardio-Med Silesia mieści się akredytowane przez Ministerstwo Zdrowia Lab. Genetyczne Covid-19 KMS, w którym wykonujemy pełną diagnostykę koronawirusa: testy genetyczne metodą RT-PCR, testy „kasetkowe” przeciwciał IgG/IgM, testy przeciwciał metodą ilościową IgG (szczególnie ważne badanie dla osób, które przechorowały Covid-19 oraz dla osób, które planują się zaszczepić – optymalnie jest wykonywać to badanie przed pierwszą dawką szczepionki i 14-dni po drugiej dawce szczepionki). Obecnie podjęliśmy decyzję o rozwijaniu naszych działań w kierunku Zespołu Poradni po przechorowaniu Covid-19. Do naszego grona poza specjalistami chorób wewnętrznych, kardiologii dzieci i młodzieży oraz kardiologii dorosłych, sukcesywnie będą dołączali kolejni specjaliści z innych dyscyplin medycznych – będziemy Państwa o tym informować sukcesywnie na naszym FB oraz na naszej stronach: www.kmptm.pl i www.poradnia.kmptm.pl

Umawianie wizyt możliwe jest pod nr tel.: 32 70 50 307 lub tel. kom.: 734 736 695.

Serdecznie Zapraszamy!    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.