Wysokiej klasy sprzęt na szkoleniu dla lekarzy

29 stycznia 2021 / godz. 09:17

Z najnowszej generacji respiratorem Carescape R 860 GE Healthcare mogli zapoznać się 28 stycznia uczestnicy kolejnego szkolenia „Postępowanie z pacjentem niewydolnym oddechowo, ze szczególnym uwzględnieniem chorych z COVID-19”, organizowanego dla lekarzy, którzy na co dzień mają do czynienia z respiratorami na oddziałach covidowych, a nie są anestezjologami.


To urządzenie najnowszej generacji, opracowane na podstawie obserwacji i badań uwzględniających potrzeby użytkownika. Zaawansowane pomiary gwarantują wentylacje z zastosowaniem najnowszych rozwiązań Lung Protection. Urządzenie przeznaczone jest dla noworodków dzieci i dorosłych. Na potrzeby kursów udostępniła je amerykańska firma GE, specjalizująca się w produkcji maszyn i sprzętu, energii czy ropy naftowej.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Kursy umiejętności dla lekarzy i lekarzy rezydentów opartego o Evidence Based Medicine”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacyjne kadr medycznych.

Obejmują część teoretyczną i praktyczną. Odbywają się w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10 C (Kampus Śląskiego Centrum Chorób Serca).

Terminy kolejnych kursów zostaną ogłoszone wkrótce.

Aby wziąć w nich udział, należy wypełnić dokumenty rekrutacyjne i przesłać je na adres: power@kmptm.pl
Informacji udziela Biuro Projektu pod nr tel.: 32 70 50 305    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.