Testujemy pracowników oświaty

12 stycznia 2021 / godz. 23:09

Pracownicy oświaty testowani przesiewowo, pod kątem obecności SARS-CoV-2, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu. Próbki do badań pobierane są w wymazobusach. Ekipa laboratorium Lab.Covid-19 pobiera wymazy pracowników szkół z Gliwic i Zabrza.


Testowanie odbywa się w całym kraju. Mogą w nim wziąć udział nie tylko nauczyciele, ale również obsługa administracyjna, kierownictwo szkoły, personel sekretariatu, personel pomocniczy, personel odpowiedzialny za funkcjonowanie techniczne szkoły, personel sprzątający, a także personel wykonujący bieżące prace naprawcze na terenie szkoły.
Badania są koordynowane przez stacje sanitarno-epidemiologiczne.

Po wprowadzeniu przez laboratorium do systemu EWP, wynik badania będzie widoczny dla poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz w Internetowym Koncie Pacjenta.

     This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: