ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYM BADANIU OCENIAJĄCYM NARAŻENIE PERSONELU MEDYCZNEGO WYBRANYCH SZPITALI NA ANTYGEN SARS-COV-2.

1 lipca 2020 / godz. 13:09

Poszukujemy ochotników (PERSONEL MEDYCZNY: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz diagności laboratoryjni) chętnych do wzięcia udziału w badaniu pt:
“Ocena narażenia wybranej populacji mieszkańców województwa śląskiego i opolskiego na SARS-CoV-2 na podstawie badań serologicznych wykrywających przeciwciała klasy IgG, IgM, IgA w surowicy krwi”.
Projekt posiada aktualną zgodę komisji bioetycznej.

Badanie pilotażowe odbędzie się w trzech ośrodkach ochrony zdrowia: (chętnie dołączymy kolejne szpitale zainteresowane badaniem);
– Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu,
– Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu,
– Centrum Medyczne “EKO-PROF-MED” w Miasteczku Śląskim

START PROGRAMU 6.07.2020 r. (dwa pobrania krwi, z odstępem dwu-tygodniowym).

Szczegóły na stronie internetowej projektu:
https://badania.labcovid-19.pl/

Rejestracja do badania: tylko i wyłącznie za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie internetowej projektu:
https://badania.labcovid-19.pl/pl/eksperyment-medyczny-formularz-rekrutacyjny/

Projekt badań jest wspólnym pomysłem Uniwersytetu Opolskiego, Śląskiego Parku Technologii-Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
W przypadku większego zainteresowania ze strony personelu medycznego pozostałych jednostek ochrony zdrowia na terenie RP, planujemy rozszerzyć badania o dodatkowy personel medyczny a także członków ich rodzin.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.