Wspólne Działania Zespołu Lab. Covid-19 KMS z Lekarzami i Zespołami Medycznymi SCCS – Sześć Transplantacji Serca i Płuc w Ostatnim Tygodniu!

22 kwietnia 2020 / godz. 09:18

“Razem Możemy Więcej’!

Ta informacja bardzo Nas, tj.: Zespół Lab. Covid-19 KMS oraz cały Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, cieszy że możemy pomóc Lekarzom / Zespołom Medycznym w ratowaniu życia i zdrowia potrzebujących Pacjentów. W naszej ocenie wspólne zmagania mają bezapelacyjny sens! Dlatego jeszcze raz chcę podziękować Naszemu Zespołowi Lab. Covid-19 KMS za ogromne zaangażowanie, oddanie i determinację w walce z epidemią koronawirusa na Śląsku!

Za nami wykonanych ponad 4,5 tyś testów! (przypomnę, że wystartowaliśmy 30.03.2020 r.). Osoby które się na tym znają, wiedzą że w testach genetycznych może wyjść wynik “wątpliwy – do powtórki”, że może być potrzeba również wykonania ponownego pobrania materiału od osoby badanej – tego mimo naszej dłuższej wczorajszej rozmowy nie chciała zrozumieć Pani Redaktor Judyta Watoła. To są wyrafinowane badania genetyczne. Dlatego mamy prośbę aby o tym pamiętać! Staramy się bardzo aby wydawać nasze wyniki z największą starannością w ciągu 24-godz, a w przypadkach na CITO w ciągu 8-10 godz. (nie zawsze się to udaje). Tak też było w przypadku przeszczepów opisanych w niniejszym artykule – wyniki były wydane do 8 godzin! Od początku doskonalimy również Nasz sposób działania. Np. już 10.04.2020 r. wdrożyliśmy nowy system informatyczny aby dać możliwość elektronicznej rejestracji Zleceń przez Szpitale w przeglądarce internetowej. Szpital składający Zleceni widzi wydany przez nas Wynik od razu na swoim internetowym koncie. Wydajemy też Szpitalom kody kreskowe które są naklejane na Zlecenie i na Próbkę. Dzięki temu już dzisiaj byliśmy w stanie dziennie, bez automatycznej izolacji RNA, wykonywać do 430 testów na dobę!

Pracujemy bardzo intensywnie wspierać Lekarzy i Zespoły Medyczne.

Pozdrawiamy Wszystkich którzy nam kibicują i razem z nami Walczą!

Zgodnie z naszym mottem: “Razem Możemy Więcej”!    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.