Audycja radiowa 18.09.2019 r.

16 września 2019 / godz. 15:39

Szanowni Państwo,

zapraszamy do odsłuchania audycji w Programie III Polskiego Radia w dniu 18.09.2019 r. o  godz. 18:15 dotyczącej problematyki leczenia powikłań cukrzycy. W audycji wypowie się min. prof. dr hab. n. med. Krzysztof Strojek oraz Prezes Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia- Pan Adam Konka.

Zwiastun dostępny na stronie:

https://www.radio.katowice.pl/zobacz,44888,Leczenie-stopy-cukrzycowej-Seminarium-medyczne.html

Jednocześnie pragniemy zaprosić wszystkie osoby borykające się z problemem tzw. „Stopy cukrzycowej” oraz trudno gojących się ran do Zespołu Poradni Kardio-Med. Od Września br. zakres działalności poradni Diabetologicznej został poszerzony o interdyscyplinarny model leczenia stopy cukrzycowej i trudno gojąc się ran. Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin: diabetologii, chirurgii, fizjoterapii i podologii oferujemy pacjentom kompleksową terapię opartą o najnowsze osiągnięcia medycyny.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: