XIV Międzynarodowa Studencka Konferencja Kardiologiczna

27 marca 2019 / godz. 13:07

Szanowni Państwo,

już po raz czternasty, w zabrzańskim Multikinie, odbywać się będzie Międzynarodowa Studencka Konferencja Kardiologiczna, jednocząca zainteresowanych kardiologią i kardiochirurgią studentów z całej Polski i z zagranicy. Towarzyszyć ona będzie XXVI Międzynarodowej Konferencji Kardiologicznej organizowanej przez Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu w dniach 4-7 czerwca 2019 roku.

Miło nam poinformować, iż Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia będzie miał zaszczyt objąć patronatem XIV Międzynarodową Studencką Konferencję Kardiologiczną.

Organizatorami Sesji Studenckiej są studenci Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu oraz lekarze stażyści, zjednoczeni w Kole Naukowym działającym przy III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii SUM w Śląskim Centrum Chorób Serca.

Więcej informacji na temat Konferencji możecie Państwo przeczytać na stronach internetowych:

https://konferencjazabrze.wixsite.com/2019

https://www.facebook.com/events/325165911426924/

https://www.facebook.com/konferencjastudenckazabrze/    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.